Maximilian Stremy

 

Email:   Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.                               Telefón: 0911 746 832


O mne:
V živote som prešiel mnohými úlohami v rôznych tímoch a firmách - pred, popri i po štúdiu na VŠ. Od programátora k analytikovi, projektovému manažérovi až po manažérske funkcie. Niekto vraví, že najdôležitejší je talent. Niekto rozum. Ja vravím, že dôležitý je človek a jeho vôľa – vôľa zdvihnúť sa toľkokrát, koľkokrát človek padne a ísť za tým, čo si predsavzal. A pritom všetkom nepozerať na ľudí z vrchu a nezabúdať, že rozum nezávisí od titulov pred či za menom. Poznám veľa šikovných a rozumných ľudí bez titulov, ako aj veľa hlúpych s titulmi.

O nás: ​
Minerva Group je zoskupenie mladých nádejných študentov a doktorandov doposiaľ prevažne z MTF STU v Trnave. Hľadáme vlastné projekty, spôsoby financovania, sebarealizácie a rozvíjania vedomostí na projektoch, v ktorých v škole nie je priestor. Nespoliehame sa na druhých, začíname od seba. Chceme vyplniť priestor, ktorý tu bol medzi vysokou školou a štúdium, medzi učiteľom a študentom. Veríme, že je veľa študentov, ktorí sa učiť chcú. Viac ako ostatní, a vo svojom voľnom čase. Niekto chce písať články, niekto programovať aplikácie, niekto robiť mikroelektroniku, iný matematiku a modelovať. Spolupracujeme a chceme rozvíjať i naďalej spoluprácu s podobnými študentskými organizáciami doma i v zahraničí. Robíme veci, v ktorých vidíme zmysel a význam – nie kvôli peniazom, nie pretože musíme, ale pretože chceme a môžeme. A možno raz, tí čo vzídu z nás, pomôžu ďalším - v Minerve, vo svojom okolí, či študentovi alebo človekovi, ktorý chce a nevie ako, či nemá dostatok možností. Len preto, že môže pomôcť a vídí v tom nádej a zmysel. Tak ako ju ja vidím vo Vás – v Minerve.

Poslanie Minerva Group:
- Rozvíjať spôsoby, charakter, osobnosť a vedomosti nádejných študentov, doktorandov a členov. Pripraviť ich na ďalší postup – prácu, doktorandské štúdium, či vlastné projekty.
- Realizovať výskumné, vývojove, sociálne i charitatívne projekty.
- Propagovať výsledky skupiny a študentov i jej ciele formou súťaží, akcií, konferencií, článkov.
- Vybudovať priestor, základňu a tradíciu pre ďalšie ročníky študentov a doktorandov.
- Držať sa hesla: „Myslím, teda som.“
- Hľadieť vysoko, ale nepozerať sa na ľudí z výšky.

Kalendár udalostí

loader

Bankové spojenie

Podporte našu činnosť prostredníctvom finančnej podpory cez bankové spojenie:

 

Minerva Group, n.o.

Číslo účtu: 2943006984/1100

IBAN kód: SK2711000000002943006984

SWIFT: TATR SK BX

Do správy pre prijímateľa uveďte kontakt, ozveme sa Vám!